Në radhë


Tradhëtoi luftëtarët e vendit të saj, arrestohet zyrtarja ukrainase

95 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Një këshilltare e fshatit ukrainas është arrestuar nga forcat speciale ukrainase pasi akuzohet për bashkëpunim me Rusinë. Nadiya Antonova, nga Kutuzivka pranë Kharkivit , u arrestua nga Forcave Alpha dhe agjentët e fshehtë të inteligjencës të Ukrainës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë