Tradita e veçantë e londinezëve: Një paradë me mbi 250 kuaj

558 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Parada e kuajve të racave të ndryshme dhe gomarëve tërheq ekspozues nga e gjithë Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda. Është një ngjarje historike e cila zhvillohet çdo vit në datën 23 prill.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas