Në radhë


Trafikonin klandestinë dhe falsifikonin dokumente, arrestohen baba e bir në Lushnjë

126 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Sep 2021 / Në kategorinë News & Politics

Operacioni

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë