Në radhë


Trampolina shkakton rrëmujë në mes të trafikut, shkëputet prej erërave të forta

89 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti kur shoferët në një rrugë kanë mbetur të tronditur pasi iu është dashur të përballen me një trampolin të madh i cili ka rënë në Skoci nga erërat e forta që kanë fryrë së fundmi.

Trampolini i madh u pa duke fluturuar nëpër ajër dhe duke u rrotulluar në rrugën Culloden, Inverness, mëngjesin e djeshëm.

Erërat frynin deri në 76 km / orë dhe kohët e fundit kanë pushtuar gjithë Skocinë duke shkaktuar kaos në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë