Në radhë

tritoli
syrinet
43 Shikime

Tritoli ndaj makinës së prokurorit, lidhja me operacionin ku u arrestua Dritan Dajti

210 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Shtetit ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi shpërthimin e ndodhur në mbrëmje në një parkim në qendër tregtare, ku u hodh në erë makina e prokurorit Arjan Muça.
Sipas policisë mjeti ka pësuar vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

tritoli
syrinet
43 Shikime