Në radhë


Tronditëse/ Mësuesi shtyn me forcë vajzën e vogël e cila bie më pas në dysheme

174 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Sep 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Një video tronditëse e cila zbulon sjelljen anti-pedagogjike të një mësuesi në një kopsht në Ohajo, po bën xhiron në rrjete sociale. Sipas një kamere nga brenda kopshtit, mësuesi shtyn me dhunë një vajzë 4-vjeçare, e cila bie në dysheme. Dhe e gjithë kjo ka ndodhur para syve të një mësuesi tjetër i cili e shikon incidentin i pashqetësuar dhe më pas largohet pa bërë asgjë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë