Në radhë


Trupat ushtarake serbe futen në Kosovë, çfarë po ndodh

95 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Xhandarmëria Serbe është parë të jetë futur në territorin e Kosovës. Saktësisht në fshatin Karaçevë të Kamenicës.
Një video e publikuar në Facebook, shihen 11 trupa që marshojnë në fshatin Karaçevë të Kamenicës, të veshur me uniforma të ushtrisë serbe dhe të armatosur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë