Në radhë


Trupi i pajetë gjendet në anë të rrugës, dyshimet e para

177 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një ngjarje ende e pazbardhur ka ndodhur në orët e mbrëmjes në aksin Elbasan-Librazhd. Një person është gjendur I pajetë në anë të rrugës, por ende nuk specifikohet në çrrethana është gjendur dhe nëse ka shenja dhune.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë