Në radhë


Turistja e dehur hidhet lakuriq në lumë në mes të ditës

880 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua e re e zhvishet lakuriq dhe hidhet në ujë nga një urë me lartësi 45 metra në Portugali.

Turistja e re femër mendohet se është nga Brazili dhe së bashku me disa djem të rinj vendas ajo nu ka ngurruar të hidhet nga Ura e Dom Luisit të I në Porto.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë