Turqi

223 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Autoritetet turke arrestuan një burrë të martën i cili postoi një video në TikTok ku shihet duke ledhatuar vajzën e tij të mitur dhe duke u mburrur me bukurinë e saj. Burri, i identifikuar si Hassan Tunzlar, u arrestua dhe u mbajt në paraburgim, njoftoi agjencia e lajmeve DHA.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas