Në radhë


Tym dhe flakë kudo, çfarë po ndodh brenda fasonerisë që po digjet në Skrapar

37 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje të frikshme ato që vijnë nga fasoneria e cila është përfshirë nga flakët në qytetin e Skraparit këtë pasdite.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë