Tymi i dendur mbyt ishullin

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Sep 2021 / Në kategorinë Entertainment

Vala e llavës ka goditur tashmë 20 shtëpi në fshatin El Paso si dhe disa rrugë tha kryebashkiaku Sergio Rodriguez

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas