Në radhë


U bllokuan mes Valbonës dhe Thethit, shpëtohen tre turistët çekë

55 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Jul 2022 / Në kategorinë Film & Animation

U bllokuan mes Valbonës dhe Thethit, shpëtohen tre turistët çekë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë