Në radhë

Shoqerimi i Noizyt nga RENEA
syrinet
18 Shikime

U gjet i mbuluar me zhavorr dhe gurë, trupi i biznesmenit ende në vendin e ngjarjes, mbërrin RENEA

64 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

U gjet i mbuluar me zhavorr dhe gurë, trupi i biznesmenit ende në vendin e ngjarjes, mbërrin RENEA

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shoqerimi i Noizyt nga RENEA
syrinet
18 Shikime