Në radhë


U kapën në rrugën e Ndroqit me 1 kg kokainë, kush janë 2 bashkëpunëtorët e efektivit të RENEA-s

346 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Tiranës ka dhënë detaje të reja lidhur mbi arrestimin e tre personave, midis tyre edhe një efektiv policie, të cilët u kapën gjatë ditës së sotme me 1 kg kokainë.

Krahas efektivit Xhulio Liçi, bëhet e ditur se janë ndaluar edhe Dean Nimani 62 vjeç dhe Luan Gaçi, 42 vjeç, të cilët janë kapur në rrugën e Ndroqit me sasinë e kokainës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë