U kap me 14 kg kokainë dhe qindra mijëra euro, arrestohet i riu shqiptar

115 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Gjatë një operacioni në Likovrisi, në Athinë është arrestuar një shqiptar me një sasi prej 14 kg kokainë dhe një shumë e madhe parash.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas