Në radhë


Ukrainasit i kushtojnë këngë dhe videoklip sulmeve me dronet “Bayraktar” ndaj forcave ruse

137 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ukrainasit i kushtojnë këngë dhe videoklip sulmeve me dronet “Bayraktar” ndaj forcave ruse

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë