Në radhë


Ulërima dhe panik, pasi goditi për vdekje vajzën 7 vjeçe, Shefi i Rendit kërcënon dhe pushuesit

109 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ulërima dhe panik, pasi goditi për vdekje vajzën 7 vjeçe, Shefi i Rendit kërcënon dhe pushuesit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë