Në radhë

Protesta pamjet
syrinet
3 Shikime

‘Unë jam Klodiani’… Protesta për vrasjen e të riut nga policia përhapet edhe në rrethe

218 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Vrasja e të riut Klodian Rasha nga policia mëngjesin e së hënë ka sjellë edhe reagimin e fortë të shoqërisë civile dhe shumë të rinjve që kanë dalë të protestojnë kundër këtij ekzekutimin që e cilësojnë si vrasje policore.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Protesta pamjet
syrinet
3 Shikime