Vërshimet në Gjilan, qytetari gjen një peshk të madh në oborr

61 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Pas reshjeve të shumta të shiut, gjatë ditës së djeshme, shumë zona të Kosovës janë përfshirë nga vërshimet, duke vështirësuar qarkullimin nëpër disa rrugë e në disa pjesë uji ka depërtuar nëpër shtëpi dhe bodrume të banesave.
Një ngjarje interesante i ka ndodhur një qytetari nga Livoqi i Gjilanit i cili ka gjetur një peshk në oborrin e shtëpisë që i është përmbytur nga uji.
Në pamje shihet se qytetari e kthen peshkun prapë në ujë, derisa vërehet se bëhet fjalë për një peshk mjaft të madh.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas