Në radhë


Vështirësi në frymëmarrje dhe kollitje, lënda helmuese e Bashës rrezikoi jetën e protestuesve

136 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Pamje të rënda/ Vështirësi në frymëmarrje dhe kollitje, lënda helmuese e Bashës rrezikoi jetën e protestuesve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë