Në radhë


Vajza katër vjeçare emocionohet nga dhurata që merr për festat

217 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një vajzë e vogël nga Florida ka mbetur plotësisht e emocionuar pasi ka marrë jo një po katër shishe mustarde dhuratë për Krishtlindje dhe duke qenë shumë e dhënë pas saj ka mbetur shumë e gëzuar.

Kur katër vjeçarja Paisle hapi një kuti të mbështjellë nga Amazon në Ditën e Krishtlindjes, dhe zbuloi katër shishe mustardë të verdhë me vlerë nga Walmart.

Por dhurata nuk ishte një shaka: Paislee në të vërtetë e do shumë mustardën dhe ishte shumë e lumtur që po merrte një dhuratë të tillë bërë nga nëna e saj.

Videoja e regjistruar nga mamaja e saj Annmarie Lent tregon se ajo heq këpucën e saj të Krishtlindjeve dhe hap kutinë.

'Oh Zoti im!' thotë. 'Santa më dha mustardë?', dhe reagon me shumë entuziazëm.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë