Në radhë


Vallëzoi me babain çdo vit, që foshnje deri në ditën e dasmës

178 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një baba pati një ide jo si gjithë të tjerat, që të filmojë çdo vit vallëzimin me vajzën e tij.
Filmimi filloi që kur vajza e tij ishte foshnje dhe përfundoi deri në ditën e saj të dasmës.
Tani që vajza u martuar, vallëzimi me babain e saj që kur ajo ishte foshnje, do jetë vërtet një kujtim I bukur.
Vallëzimi baba-vajzë u vu ditën e dasmës së saj, ndërkohë që ajo vazhdonte të kërcente me babain e saj, por tashmë e veshur me fustanin e nusërisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë