Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
71 Shikime

Van Basten: 33 vite më parë, goli ‘epik' në final e vitit 1988 të Kampionatit Evropian

186 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jun 2021 / Në kategorinë Sports

Arnold Muren në minutën e 54-të mbush traversën e dytë nga e majta dhe askush nuk priti që Van Basten të shënoj golin nga ajo pikë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
71 Shikime