Në radhë


Vasili poston videon e Solis: Rama fatkeqësi kombëtare, kapaku i një pusete që qelb erë

5 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Nënkryetari i LSI-së. Petrit Vasili, ka postuar një video të një dalje publike t ëish-ministrit të Shëndetësisë, Leonard Solis, ku e cilëson Ramën si një fatkeqësi kombëtare dhe kapakun e një pusete që qelb erë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë