Në radhë

Zjarr i madh në Tel Aviv
syrinet
51 Shikime

Vasili pyet Ramën: Çfarë halli të madh të ka zënë që gënjen për Ndraghetën

205 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Zv/kryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është drejtuar me një pyetje Ramës se çfarë halli të madh ka që gënjen kaq trashë për përgjimet e Ndragheta-s.
Duke cituar ambasadorin italian në Shqipëri, i cili një ditë më parë se 2 prokuroritë po bashkëpunojnë me njëra-tjetrën dhe së shpejti do të ketë zhvillime të rëndësishme, Vasili thotë se Rama gënjen kur shprehet se hetimi dhe përgjimet nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Zjarr i madh në Tel Aviv
syrinet
51 Shikime