Në radhë


Vdesin burri dhe gruaja në Golem, u asfiksuan nga rrjedhja e gazit

128 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

Vdesin burri dhe gruaja në Golem, u asfiksuan nga rrjedhja e gazit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë