Në radhë


Vendi i gjakosur, automjeti përplas drejtuesin e motorit në Pogradec

266 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë është regjistruar vetëm pak minuta më parë pranë një pike karburanti, në aksin kombëtar, në dalje të qytetit të Pogradecit.
Sipas informacioneve paraprake nga policia bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë