Në radhë


Vendi ku fëmijët në vend të litarit luajnë me gjarpërinj të ngordhur...

94 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Duke mos e pasur një litar të vërtetë për të luajtur, këta fëmijë të pakujdesshëm kanë bërë diçka tjetër më të mirë dhe thjesht duke improvizuar duke përdorur një gjarpër të madh të ngordhur për të shijuar një moment loje.

Skena e jashtëzakonshme, e filmuar në Vietnam, tregon një treshe fëmijësh që luajnë dhe këndojnë ndërsa kërcejnë ‘në litarin’ e improvizuar me një gjarpër të ngordhur.

Zëri i një gruaje mund të dëgjohet prapa kamerës duke inkurajuar fëmijët të luajnë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë