‘Vendimi për Becchettin do t’i kushtojë 45 mijë lekë çdo shqiptari’/ PD: Koha të paguajë Rama

306 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Grida Duma, duke komentuar deklaratën e Ministres së Financave, Anila Denaj, e cila tha gjatë një transmetimi televiziv se qeveria Rama do të paguajë çdo para të humbur në Gjykatën e Arbitrazhit, duke përfshirë edhe gjyqin me Becchetin, shkruan më tej se ky vendim do I kushtojë çdo shqiptari 45 mijë lekë. Ndërkohë që sipas Duma drejtësia duhet të veprojë dhe është koha që këto para ti paguajë Rama.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas