Në radhë


Vetura godet qytetarin dhe ikë nga vendi i ngjarjes.mp4

67 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 26 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Një qytetar i cili ishte duke vozitur biçikletë është goditur nga një veturë sonte në Fushë Kosovë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë