VIDEO/ Çmenden fqinjët/ Ushtarët grekë nën urdhërat e shqiptarit: Përshëndesim çunat e ‘5 Majit’…

272 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Çmenden fqinjët/ Ushtarët grekë nën urdhërat e shqiptarit: Përshëndesim çunat e ‘5 Majit’…
Momentet ku dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë, po bënë xhiron e rrjetit në mediat sociale dhe kanë shkaktuar një stuhi reagimesh në Greqi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas