video-1582728668.mp4

26 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 26 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Menaxheri i barnatores "Fleming", në Prishtinë, Agim Abdullahu flet rreth çmimeve të maskave dhe produkteve dezinfektuese si masa mbrojtëse ndaj koronavirusit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas