VIDEO/ ‘Asnjë ma shumë’

151 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 18 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Asnjë ma shumë’

Një aktivitet simbolik është zhvilluar në orët e parë të mëngjesit të ditës së sotme.

Disa aktivistë të shoqërisë civile me pankarta në duar me mbi shkrimin ‘Asnjë më shumë’ kanë parakaluar para stacionit qendror të Policisë së Kosovës – raporton Syri.net Kosova.

Ende nuk dihet motivet dhe kush fshihet mbrapa këtij organizimi.
Syri do të ju mbaj të informuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas