VIDEO/ Babai përplas telefonin në tokë kur mëson live në Syri Tv që djali i vrarë është i tij

159 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Babai i Xhuljano Bullarit lajmin se 25-vjeçari që u gjet i vrarë brenda në makinë në Babicë të Vlorës është djali i tij e ka marrë vesh LIVE. Në ankth dhe me zemrën e ngrirë, i ati i të riut lajmin e kobshëm e dëgjoi teksa gazetari Enriko Gabaj po raportonte LIVE për SyriTv mesditën e sotme përpara drejtorisë së Policisë së Vlorës. “Boooo!!! Mosss” dëgjohen fjalët e tij që përplas telefonin dhe largohet duke qarë me duart në kokë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas