Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
27 Shikime

VIDEO/ Brenda 40 ditësh, lumi Ishëm përmbyt 7 herë mijëra hektarë tokë

174 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Është hera e 7 që nga 31 dhjetori, që ky lumë përmbyt me mijëra hektarë tokë bujqësore në ultësirën e rrethit të Krujës dhe në pjesën veriperindemore të Durrësit, konkretisht disa fshatra të njësisë Ishem.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
27 Shikime