Në radhë


VIDEO/ Dalin pamjet, ja si është shkrumbuar nga brenda DAR në Fier pasi iu vu flaka

151 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një ngjarje e pazakontë ndodhi ditën e sotme në Drejtorinë Arsimore të Fierit.
Një 33 vjeçar i identifikuar si Iljad Alushaj, spërkati me benzinë dhe i vuri flakë katit të dytë të ndërtesës duke sjellë dëme të mëdha në godinë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë