Në radhë

Video:Lufta në Ukrainë
syrinet
11 Shikime

Video e frikshme: Gjoksi i pulës zhvendoset nga tavolina

903 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i çuditshëm kur një pjesë mishi prej pule i cili ishte i copëtuar në një pjatë dhe i papërpunuar duket se ka vendosur të zvarritet prej pjatës së klientit dhe të hidhet në dysheme.

Videoja u postua në Facebook nga Rie Phillips, nga Florida , dy javë më parë dhe që atëherë është parë më shumë se katër milionë herë.

Ajo tregon një pjesë të mishit të papërpunuar në pjatë në restorantin e paidentifikuar e cila papritmas lëviz nga pjata para se të bjerë mbi dysheme ndërsa dëgjohen edhe britmat e një gruaje.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video:Lufta në Ukrainë
syrinet
11 Shikime