Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
27 Shikime

VIDEO e tragjedisë/ Shkëmbi shkëputet dhe bie mbi varka, 10 viktima dhe 30 të plagosur

101 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO e tragjedisë/ Shkëmbi shkëputet dhe bie mbi varka, 10 viktima dhe 30 të plagosur

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
27 Shikime