Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
73 Shikime

VIDEO epike/ Itali-Angli, tifozi ngjitet tek monumenti histori, ushtari e ndjek me armë

188 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një video epike po qarkullon ditën e sotme gjatë festimeve për fitoren e Italisë nga Anglisë në stadiumin Wembley. Një tifoz i veshur me fanellën e kombëtares italiane është ngjitur mbi gardhin dhe i është afrua monumentit të ushtarit të panjohur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
73 Shikime