Në radhë


VIDEO/ Filmimet e dronit marrin më qafë 67 shoferë që parakaluan gabim

891 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Sep 2018 / Në kategorinë News & Politics

Policia Rrugore po vijon monitorimin e qarkullimit rrugor me dron në të gjitha akset rrugore të vendit për parakalimet e gabuara dhe manovrat e rrezikshme. Gjatë javës që kaloi janë evidentuar me dron 67 parakalime të gabuara.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë