VIDEO-FOTO/ Ja pamjet e trishta nga dy delfinët e ngordhur në Gjirin e Lalëzit

205 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Si shkak i reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, në bregun e Gjirit të Lalëzit ujërat kanë nxjerrë në breg disa delfin të cilët janë të ngordhur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas