VIDEO/ ‘Gati për t’u bërë salsiçe’/ Shpëtohen dhjetëra qen në Kinë

66 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Të rrëmbyer me qëllim për t’u therur dhe për t’u bërë salsiçe, dhjetëra qen janë shpëtuar në një fermë kineze.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas