VIDEO/ Grida Duma: Rama pasi hodhi hallet e njerëzve në kosh, englediset duke luajtur top

195 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, ka ironizuar kryeministrin Rama dhe sejmenët e tij, të cilët në vend të merren dhe të zgjidhin hallet e njerëzve, kalojnë kohën e lirë duke bërë kosha me njëri-tjetrin.
‘Pasi ka mbledhur mendjen dhe e ka hedhur hallin e njerëzve të pashtëpi në kosh, Rama ka kohë boll të eglendiset duke bërë kosha!
Luan me top, sepse të luajë me fatet e jetët e njerëzve, ka qenë puna e vetme për të.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas