Në radhë


VIDEO/ I moshuari ‘merr zvarrë’ të riun në ashensor, e provokoi duke iu kollitur në fytyrë

150 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Incidenti ka ndodhur në ashensor ku i riu filloi të kollitej përpara të moshuarit.
Ngjarja e pazakontë është filmuar në SHBA, ku video që ka bërë xhiron e rrjeti, tregon përplasjen mes një të riu dhe një të moshuari.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë