VIDEO/ Incident në Mitrovicë, serbët presin me protestë Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

228 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një grup serbësh i kanë ndërprerë vizitën në veri të Mitrovicës, kryetarit të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas