VIDEO/ Makinat aksidentohen nga akulli në rrugë, grushte dhe shkelma mes shoferëve

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Elbasan/ Makinat aksidentohen nga akulli në rrugë, grushte dhe shkelma mes shoferëve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas