Në radhë

makina.mp4
syrinet
8 Shikime

VIDEO/ Me makina të veshura me flamurë, tubimi i veçantë i Salianjit në ‘8 Dhjetor’

27 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të shënuar ‘Ditën e Rinisë dhe Demokracisë’ në qytetin e Korçës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

makina.mp4
syrinet
8 Shikime