Në radhë

video-1643197603.mp4
SYRI Kosova
9 Shikime

VIDEO/ Me qese të zezë në kokë, ja si u shoqërua në polici i riu që përdhunonte të moshuarat

125 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia arrestoi ditën e sotme një të shumëkërkuar, i cili akuzohet për veprat penale të përdhunimit të disa të moshuarave dhe grabitjen e banesave të tyre, ngjarje këto të ndodhura në fshatin Palasë të Vlorës.
Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga Syri Tv, i riu është shoqëruar në polici me forca të shumta policie dhe me qese të zezë në kokë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

video-1643197603.mp4
SYRI Kosova
9 Shikime