Në radhë


VIDEO/ Momenti kur Basha këndon Himnin e Flamurit para mijëra protestuesve

918 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

"Zoti e bekoftë Shqipërinë! Fitore!" Dhe pasi ka bërë këtë urim, kreu i opozitës Lulzim Basha ka nisur të këndojë vetë i pari me zë të fortë, Himnin e Flamurit, para mijëra protestuesve që ishin mbledhur në oborrin e selisë së PD-së për të përmbyllur protestën e dytë kombëtare.

“ Rreth flamurit të përbashkuar, me një qëllim dhe një dëshirë...” Zëri i Bashës u pasur pastaj nga mijëra zëra të tjerë, duke shënuar kështu një mbyllje mbresëlënëse dhe emocionuese të një proteste të rrallë në llojin e saj, zhvilluar ndonjëhërë në Shqipëri.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë